Grafické návrhy a zpracování

V našem grafickém studiu jsme připravení vám poradit a pomoci se spracováním vašich grafických podkladů. Od překreslení a drobné úpravy vašich log až po kompletní návrh celé zakázky.

Služby grafického studia

  • návrhy designů dresů a dalšího sportovního oblečení
  • návrhy a design klubových vlaječek, vlajek, minidresů

Podklady pro výrobu

Podklady pro tisk dodávejte prosím ve vektorech (křivkách), v opačném případě se vám zadaná zakázka může prodražit. Grafiku dodávejte zpracovanou nejlépe v programu Corel 17 a nižší, popřípadě ji můžete dodat také v Programu Adobe Illustrator 10 a nižší, nebo uloženou do formátu PDF. Veškeré písmo v grafice musí být také převedeno do křivek. Kromě souboru s vektory je nutné stejnou grafiku zaslat pro kontrolu také ve formátu JPEG.

Nemáte možnost dodat podklady ve vektorech

Pokud nemáte možnost dodat podklady ve vektorech, je potřeba dodat kvalitní předlohu, obrázek ve formátu JPEG, tzn. obrázek musí mít i po zvětšení dostatečně zřetelné detaily, protože překreslit můžeme pouze motivy, které mají ostré a jasně viditelné kontury.

Pokud nemáte možnost dodat podklady v digitální podobě, můžete nám osobně dodat vaše návrhy, náčrtky nebo obrázky, které si zde naskenujeme. Tyto obrázky musí být stejně jako obrázky v digitální podobě dostatečně velké a ostré, aby se daly překreslit.

Pošlete nám Vaše náčrtky nebo obrázky

V případě náčrtků platí, že se nepřekreslují, ale zhotoví se podle nich přibližný návrh. Pokud obrázek obsahuje písmo, je dobré abyste znali jeho přesný název, v opačném případě vám bude do grafických prací zaúčtováno také vyhledávání písma a to i v případě, že se nám toto písmo nepodaří najít. Proto je mnohdy lepší a také levnější domluvit se s grafiky na použití jiného, podobného písma.

Samozřejmostí je zaslání návrhu na vaši e-mailovou adresu.

Cena grafických prací včetně přípravy pro tisk je 480 Kč bez DPH.

logo

Roman Frank - Respo
Střádalů 632/43
Ostrava-Kunčičky 718 00

Pracovní doba:
po - pá 8.00 -16.00 hod.
so, ne zavřeno

Co vás ještě může zajímat?

Copyright © 2018 Respo-reklama.cz Všechna práva vyhrazena // Navštite také : Puppyblanket.cz - dečky do psích pelíšků

Vytvořil: Poradnyweb.cz